O nás

O nás

SW Systems s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 8. února 2005 a je vlastněna jedním českým společníkem s několikaletou zkušeností v IT oblasti.

Cíle vlastníka a pracovníků společnosti SW Systems s.r.o. je poskytovat kvalitní a spolehlivé služby v oblasti počítačů, sítí, internetu a grafiky pro malé a střední firmy. Orientujeme se na dodávky hardware, software, správu počítačových sítí a počítačových stanic. Kompletní správu počítačových sítí LAN včetně souborových a internetových serverů. V oblasti internetového software se společnost SW Systems s.r.o. zabývá tvorbou www prezentací i s propojením na databázové systémy. Společnost SW Systems provozuje vlastní internetové servery a velmi důležitou součástí činnosti je provoz poštovních a www serverů, registrace a správa internetových domén. Doménové služby jsou poskytovány jak koncovým klientům, tak i partnerům (počítačovým firmám, správcům sítí pro které jsou stanoveny speciální obchodní podmínky.
Instalujeme systémy pro inteligentní ovládání domácnosti, dálkovou správu domácnosti, automatizace domácností, bezpečnostních systémů a kamerových systémů.
V silnoproudé elektrotechnice montujeme ostrovní solární elektrárny a máme i vlastní monitorovací systém vč. řešení maximálního využívání solární energie.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Pavel TATAR

Jednatel společnosti

Dlouholeté zkušennosti s vedením oddělení IT a vývoje.

Ing.Veronika TATAROVÁ

Ředitelka společnosti

Rozsáhlé zkušennosti v oboru marketing a reklama.

Mariana TATAROVÁ

člen vedení společnosti

Ing.David Červenka

Obchodní zástupce